Potočná 248/14, Skalica

+421 904 009 276

info@seapoint.sk

Zabookuj ubytovanie

Hľadáte komfortné ubytovanie blízko centra mesta, prípadne luxusnú vilu na pláži? Nájdite ubytovacie zariadenie presne podľa vašich predstáv. Stačí zakliknúť vaše požiadavky do vyhľadávača a vybrať si zo širokej ponuky hotelových rezortov, mestských hotelov, apartmánov a hostelov.

Zabookujte si najvýhodnejšie ubytovanie

Booking.com
Booking.com

Rezervujte si ubytovanie s Booking.com a získajte peniaze naspäť na váš účet.

Ako? Stačí, ak na rezerváciu použijete odkaz: https://www.booking.com/s/25_8/z0steh86 a po skončení pobytu dostanete 10 % späť z ceny rezervácie. Potrebné je najprv vytvoriť si na Bookingu účet. Zľavu je možné využiť len jeden krát, linku však môžete odporučiť vašim známym, ktorí môžu rovnako získať zľavu 10% na ich prvý nákup.

Peniaze na vás účet aj s Airbnb!

Čoraz populárnejšie ubytovanie priamo u domácich ľudí v destinácii, kam cestujete, predstavuje často veľkú úsporu nákladov a zároveň máte možnosť dozvedieť sa od miestnych o destinácii viac, získať tipy, kam vyraziť, a ktoré atrakcie sa oplatí navštíviť. Ako môžete s Airbnb získať zľavu, tzv. cestovateľský kredit? Kliknite na odkaz www.airbnb.cz/c/zuzanas1484, vyplňte v krátkosti vaše údaje, ktoré sú potrebné pre zabookovanie ubytovania, a získajte kredit na prvú rezerváciu, ktorý je platný presne 1 rok. Platí pri rezervácii v hodnote 75 dolárov a viac.